+48 691 894 346 vinoteka.szczecin@gmail.com

dla firm

  • WINO
  • SZKOLENIA PRODUKTOWE

Zależy nam na utrzymaniu jak najwyższej jakości obsługi a to wiąże się z odpowiednimi szkoleniami. Wychodzimy z założenia, że oferując klientowi wysokiej klasy produkt jesteśmy zobowiązani do właściwego przedstawienia tego produktu. Korzystając z naszej oferty macie Państwo pewność, że wraz z zakupem wina staniecie się posiadaczami pełnej wiedzy z nim związanej.

  • ORGANIZACJA DEGUSTACJI TEMATYCZNYCH

To doskonały pomysł na wieczorny program w restauracji, barze czy innym miejscu wyznaczonym przez klienta. Szeroki zakres naszej działalności powoduje wręcz nieskończoną ilość tematów związanych z winem, które można podzielić ze względy na szczepy, pochodzenie, barwę czy też sam proces tworzenia tego trunku. Przykładowe tematy: „Historia wina”, „Gruzińska Droga Winiarska”, „Polskie wina – czy to możliwe?”, „Z wizytą na Morawach” i wiele wiele innych. Wszystko przy akompaniamencie zdjęć, slajdów lub krótkich filmów. Szkolenia prowadzi wykwalifikowany personel z dyplomem Wine & Spirit Education Trust (WSET).

  • SZKOLENIA SOMMELIERSKIE

Jak podać wino? W jakim kieliszku? Korek czy zakrętka? Te odwieczne pytania to zmora kelnerów i barmanów zaczynających swą profesjonalną przygodę z winem. Nie ma profesjonalnej sprzedaży bez profesjonalnej wiedzy. Przeszkolimy i przygotujemy do pracy z winem także Waszych pracowników. Szkolenia prowadzi wykwalifikowany personel z dyplomem Wine & Spirit Education Trust (WSET).

  • WYKONANIE KARTY WIN Z LOGO KLIENTA

Współpracując z firmą Stolarz Michał oferujemy utworzenie karty win dla Twojej restauracji, wykonanej w drewnie z logo Twojej firmy. Przykładowe realizacje możemy przesłać drogą e-mailową.

  • WINO Z WŁASNĄ ETYKIETĄ

To doskonała propozycja dla firm poszukujących oryginalnych prezentów / upominków dla swoich kontrahentów, klientów lub pracowników. Dobierzemy dla Państwa odpowiednie wino, butelkę, kaptur, zaprojektujemy etykietę i całość połączymy we wspaniały, niezapomniany prezent, który poza wyglądem będzie również spełniał walory smakowe klasowego wina. Przykładowe realizacje możemy przesłać drogą e-mailową.